__test01

Mapa burzowa Polski

Źródło:http://burze.dzis.net

Mapa burzowa Polski

06:33 (1 godzinę temu)


W dzień na przeważającym obszarze województwa zachmurzenie małe. Jedynie na południu zachmurzenie małe wzrastające do dużego i w rejonach górskich po południu miejscami przelotne opady deszczu i burze. W czasie burz suma opadów do 25 mm, możliwy grad. Temperatura maksymalna od 25°C do 27°C, w rejonach podgórskich od 22°C do 24°C, wysoko w Beskidach od 17°C do 20°C, na szczytach Tatr około 14°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni i wschodni. Wysoko w górach wiatr słaby, zmienny. W czasie burz wiatr dość silny, w porywach do 65 km/h, z kierunków zmieniających się.

W nocy zachmurzenie małe. Jedynie początkowo w regionach górskich miejscami zachmurzenie umiarkowane oraz duże i możliwe zanikające opady deszczu i burze. Temperatura minimalna od 14°C do 16°C, w rejonach podgórskich od 12°C do 14°C, wysoko w Beskidach od 13°C do 16°C, na szczytach Tatr około 11°C. Wiatr słaby, wschodni. Wysoko w górach wiatr słaby, południowo-wschodni i południowy.
W dzień na przeważającym obszarze województwa zachmurzenie małe. Jedynie na południu zachmurzenie małe wzrastające do dużego, od godzin południowych przelotne opady deszczu i burze. W czasie burz suma opadów do 25 mm, możliwy grad. Temperatura maksymalna od 27°C do 29°C, w rejonach podgórskich od 24°C do 27°C, wysoko w Beskidach od 18°C do 21°C, na szczytach Tatr około 15°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni. Wysoko w górach wiatr słaby, zmienny. W czasie burz wiatr dość silny, w porywach do 65 km/h, z kierunków zmieniających się.

W nocy zachmurzenie małe. Jedynie początkowo na południu województwa zachmurzenie umiarkowane oraz duże i miejscami zanikające opady deszczu i burze. Temperatura minimalna od 14°C do 16°C, w rejonach podgórskich od 12°C do 14°C, wysoko w Beskidach od 14°C do 17°C, na szczytach Tatr około 12°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni. Wysoko w górach wiatr słaby, południowo-wschodni i południowy.

ICM 3dni

Mapa baryczna - fronty atmosferyczne nad Europą

Mapa burzowa Polski

>
Mapa burzowa Polski