Alerty pogodowe

Ostrzeżenia pogodowe: Bocheński
Brak ostrzeżeń
Ostrzeżenia pogodowe: Nowotarski
Brak ostrzeżeń
Ostrzeżenia pogodowe: Tatrzański
Brak ostrzeżeń
Ostrzeżenia pogodowe: Tvrdošín
Brak ostrzeżeń
Ostrzeżenia pogodowe: Liptovský Mikuláš
Brak ostrzeżeń
Ostrzeżenia pogodowe: Poprad
Brak ostrzeżeń
Ostrzeżenia pogodowe: Kežmarok
Brak ostrzeżeń

Legenda:

Biały:
Brak danych, dane niepełne, nieaktualne lub niewiarygodne.

Zielony:
Oznacza normalny stan meteorologiczny, ostrzeżenia nie są wydawane.

Żółty:
Przewidywane jest wystąpienie groźnych zjawisk hydrologiczno-meteorologicznych, które mogą powodować szkody materialne, możliwe zagrożenie życia. Prowadzenie działań w warunkach narażenia na działanie tych czynników jest utrudnione i niebezpieczne. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.

Pomarańczowy:
Przewidywane jest wystąpienie groźnych zjawisk meteorologicznych powodujących duże straty materialne i zagrożenie życia. Groźne zjawiska w silnym stopniu ograniczają prowadzenie działalności. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej. Należy być świadomym zagrożeń, które mogą okazać się nieuniknione i stosować się do wszelkich komunikatów wydanych przez władze.

Czerwony:
Przewidywane jest wystąpienie bardzo groźnych zjawisk meteorologicznych powodujących na znacznym obszarze bardzo duże szkody lub szkody o rozmiarach katastrof oraz zagrożenie życia. Groźne zjawiska uniemożliwią prowadzenie działalności. Zalecana najwyższa ostrożność, potrzeba częstego śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.